جستجو

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین

 

 

استخراج بیت کوین میتواند در صورتی که برق ارزان در اختیار داشته باشید بسیار سود اورتر باشد. کشور چین به دلیل دارا بودن این ویژگی توانسته در زمینه ی استخراج بیت کوین بسیار موفق تر از سایر کشور ها باشد . استخراج بیت کوین به صورت رقابتی صورت میگیرد . اگر برای استخراج بیت کوین از برق صنعتی به جای برق خانگی استفاده شود نتیجه ای بسیار مطلوب تر و سوددهی بیشتری دارد.

در گذشته برای استخراج بیت کوین از کامپیوتر های خانگی استفاده میشد اما با بازدهی بیشتر ماینر دیگر نمیتوان از آنها بیت کوین استخراج کرد به همین منظور دستگاهی به نام ماینر برای استخراج بیت کوین  به وجود آوردند که سود دهی و مزایای بالایی دارد.

شرکت بیت مین بزرگترین و معتبر ترین شرکت تولید کننده این دستگاه ها میباشد که به عنوان انت ماینر مطرح شده است ولی با این حال شرکت های زیادی به رقابت و تولید ماینر پرداخته اند .دستگاه های ماینر در فواصل زمانی مختلف به تعداد محدود تولید میگردد.دستگاه های ماینر مدل های مختلفی دارد که از سال 2016تا2018 آن در بازار موجود است که دستگاه های 2018 دارای قدرت بیشتری میباشند و بازدهی بهتری دارند.

برای استفاده از این دستگاه ها باید از مصرف برق ان مطمعن شوید و مقدار درامدزایی آنها چون سود و ضرر واقعی در این کار به مصرف برق زیاد بستگی دارد . هر دستگاه ماینر از رمز خاصی پشتیبانی میشود بنابراین میتوان به وسیله ی یک دستگاه چند ارز مختلف را استخراج کرد اما نه به صورت هم زمان . توجه داشته باشید که بعضی از دستگاه ها هم فقط یک ارز را استخراج میکنند.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display