جستجو

استخر استخراج antpool و slush pool

استخر استخراج antpool و slush pool

استخر استخراج antpool و slush pool

از جمله معتبرترین و محبوب ترین استخرهای استخراج بیت کوین می توان به 2مورد استخر استخراج antpool  و slush pool اشاره کرد که جزء گروه مهم ترین های استخر استخراج هستند.

slush pool:

این استخر توسط ابدا کننده بیت کوین ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد و اولین استخر بیت کوین بود که کاربردی بسیار آسان دارد و برای افراد مبتدی و تازه کار بهترین گزینه است.

شما برای اتصال ابتدا به یک حساب کاربری نیاز دارید سپس نرم افزار استخراج قدرت هش در سخت افزار slush pool را راه اندازی کنید و آدرس کیف پول ساخته شده را برای دریافت پرداخت ها و تراکنش ها وارد کنید.این استخر 2درصد از پرداخت هارا بر عهده میگیرد و هزینه های معاملات را با استخراج کنندگان عضو استخر تقسیم می کند که اخیرا هزینه این بلاک ها 1/2بیت کوین برای هر بلاک رسیده است.

antpool:

استخر استخراج antpool هم اکنون با توجه به نرخ 15 درصدی هش از استخر های استخراج از جمله بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین است.این استخر 4 سال پس از slush pool اولین بلاک خود را حل کرد.antpool توسط بزرگترین تولید کننده سخت افزار بیت کوین تولید شد و بخش بزرگی از استخر آنها روی تاسیسات استخر بیت مین اجرا می شود.Antpool از مدل‌های استخراج p2pool و stratum به کمک نودهای پخش شده در سراسر جهان (آمریکا، آلمان، چین و غیره) حمایت می‌کند. رابط کاربری این استخر، طراحی بسیار خوبی دارد و شرکت اصلی آن، عمدتا فروش نرم‌افزاری بالایی دارد.

نحوه عضویت:

عضویت در این استخر رایگان است و مراحل استفاده از آن آسان می باشد .

ابتدا شما باید سخت‌افزار استخراج بیت کوین را تهیه کنید. داشتن این سخت افزار بسیار مهم است؛ زیرا مقدار سهم شما را نسبت به نرخ هش استخر مشخص می‌کند. به کمک این نرم افزار می‌توانید قدرت هش خود را به سمت استخر مورد نظر هدایت کنید. در نهایت از انتخاب درست برای بهینه‌سازی پاداش‌هایتان اطمینان حاصل کنید. در نهایت در این وب‌سایت ثبت‌نام و کارتان را شروع کنید.

هزینه های استخر:

این استخر ادعا می کند هیچ هزینه ای برای این استخر نمی پردازد گرچه تا حدودی اظهارات آن واقعیت دارد اما هم چنان ابهاماتی برای کاربران بابت نرخ معاملاتی که انت پول حاضر به افشای آن نیست وجود دارد.

 هر بلاک بیت کوین نزدیک به ۱۲/۵ BTC پاداش دارد که این استخر استخراج بیت کوین در زمان پیدا کردن هر بلاک، شما را در آن سهیم می‌کند.با این حال هزینه‌های بیت کوین اخیرا افزایش یافته است و یک تا دو بیت کوین اضافی هم بابت هر بلاک توسط استخر جمع‌آوری می‌شود. در همین زمان، استخر استخراج بیت کوین این مبلغ اضافی را برای خودش کنار می‌گذارد و این پول به استخراج‌کنندگان تعلق نمی‌گیرد. انتقاد شده است که این نرخ‌ها مانع از استفاده‌ی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌شود.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display