جستجو

انت ماینر

انت ماینر 

 

انت ماینر

 

 هم اکنون به این فکر افتاده اید که می خواهید ارز دیجیتال استخراج کنید باید این را در نظر بگیرید که روش های قبلی از جمله ریگ ماینینگ وکارت های گرافیکی مدت زیادی است که منسوخ شده است و دیگر کارایی و دارمد زایی ندارند.با سختی شبکه ای که برای ماینینگ بیت کوین وجود دارد باید از دستگاه های اسیک که قدرتمند عمل می کنند و برای استخراج ارز دیجیتال قوی ظاهر شده اند و تقریبا محبوبیت قابل توجهی در بازار دیجیتال دارند.

از محبوب ترین و بزرگترین شرکت های سازنده دستگاه ماینر, بیت مین را می توان معرفی کرد.بیت مین نامی آشنا در صنعت ارز دیجیتال که سری محبوب و کارامد انت ماینر های معروف را در مدل های مختلف با کارایی بی نظیر و کیفیت سخت افزاری قابل اطمینان تولید و در بازار عرضه کرده است.

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه اسیک انت ماینر بیت مین دستگاه s9i:

دستگاه انت ماینر s9i 14.5Th محصولی جدید و پرقدرت با توان بی نظیر 14.5تراهش و مصرف برق بهینه محصول شرکت بیت مین که برای استخراج بیت کوین عرضه شده است.این دستگاه به علت صدای کمتر و مصرف کمتر ماینر خانگی تلقی می شود.

 

دستگاه انت ماینر S9I

 

سری های جدید دستگاه های اسیک انت ماینر دستگاه فوق العاده s11 20.5 Th:

دستگاه انت ماینر  s11 20.5Th با از بهروری جدید انت ماینر ها بهره می برد و 2 حالت کارامد و صرفه جویی در انرژی را دارد و قدرت پردازش چشمگیر 20.5تراهش آن ضامن سوددهی و برگشت سرمایه سریع شما می باشد.پاور این دستگاه متصل به آن است که موجب راحتی حمل و نقل و فضا سازی کاربران می شود.این دستگاه از الگوریتم SHA-256 پیروی می کند و می تواند پادشاه ارز ها ,بیت کوین, را استخراج نماید.

دستگاه انت ماینر S11 در حالت کارامد 20.5 تراهش توان مصرفی برق آن 1530 برای ماینینگ بیت کوین می باشد اما در حالت صرفه جویی انرژی که مصرف برق کمتری دارد و توان مصرفی آن 1024 با تراهش 17.5 ماینینگ می کند.شما می توانید هر یک از حالات فوق را بنا به خواسته و شرایطتان  بر روی دستگاه انتخاب کنید.

 

دستگاه انت ماینر S11

 

دستگاه انت ماینر S15:

کمپانی بزرگ بیت مین با شگفت آوری بزرگ خود دستگاه انت ماینر S15 با قدرت تراهش 28 وارد بازار شده است.این دستگاه نیز همانند 2 ماینر فوق بیت کوین استخراج می کند.

 

دستگاه انت ماینر S15

 

دستگاه انت ماینر T15:

دستگاه ماینر T15 از محصولات جدید دیگر شرکت بیت مین است که کاملا سیستم قدرت پردازش آن افزایش یافته و مصرف برق کمتری به نسبت مدل های قبل خود دارد که باعث سود دهی بیشتری است.این دستگاه قدرت پردازنده 23تراهش را دارد و قابلیت استخراج بیت کوین را به طور مستقیم دارد.

 

دستگاه انت ماینر T15

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display