جستجو

انت ماینر ANTMINER(بیت مین)

شرکت بیت مین در چین تاسیس می باشد و غول صنعت تولید کننده ماینر ها است.این شرکت با تولید سری های انت ماینر قدرتمند با هشریت بالا و کارایی های کارامد در مقابل رقیبان خود ایستاده است و با تولید هر سری جدید از دستگاه های بی نظیرش نواقص قبلی را جبران کرده و کارایی هایش را ارتقا می بخشد.

 

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دستگاه انت ماینر استخراج بیت کوین s9i14.5th

دستگاه انت ماینر s9i14.5th محصول جدید و پرقدرت با توان 14.5th تراهش محصول شرکت بیت مین برای استخراج بیت کوین می باشد. به نسبت دستگاههای دیگر ماینر این مدل دستگاه با مصرف برق کم تر و بهینه تر و صدای پایین تر و امکان خانگی بودن به یکی از پر فروش ترین محصولات ماینیگ تبدیل شده است.این دستگاه همراه با پاور اورجینال بیت مین عرضه می گردد.
7,000,000 تومان 5,800,000 تومان

دستگاه انت ماینر ۱۴/۵ Antminer S9j

دستگاه قدرتمند ماینینگ بیت مین مدل 14/5 با 6 ماگارانتی Antminer S9j همراه با پاور اورجینال بیت مین .با دو فن خنک کننده.دارای قدرت هش بالاتر و مصرف پایین .در دستگاه سری جدید انت ماینر S9j مصرف برق بهبود پیدا کرده و صدای دستگاه نیز کمتر شده. دستگاه موجود است و تحویل فوری می باشد.
7,000,000 تومان 5,800,000 تومان

پک 5 عددی دستگاه ماینر S9i 14.5th

دستگاه انت ماینر s9i14.5th محصول جدید و پرقدرت با توان 14.5th تراهش محصول شرکت بیت مین برای استخراج بیت کوین می باشد. به نسبت دستگاههای دیگر ماینر این مدل دستگاه با مصرف برق کم تر و بهینه تر و صدای پایین تر و امکان خانگی بودن به یکی از پر فروش ترین محصولات ماینیگ تبدیل شده است.
تماس بگیرید

پک 20 عددی دستگاه ماینر S9i 14.5 th

دستگاه انت ماینر s9i14.5th محصول جدید و پرقدرت با توان 14.5th تراهش محصول شرکت بیت مین برای استخراج بیت کوین می باشد. به نسبت دستگاههای دیگر ماینر این مدل دستگاه با مصرف برق کم تر و بهینه تر و صدای پایین تر و امکان خانگی بودن به یکی از پر فروش ترین محصولات ماینیگ تبدیل شده است.فروش عمده با قیمت باور نکردنی این محصول ارائه شده است.
تماس بگیرید

پک ده عددی ماینر s9i14.5th به همراه پاور اورجینال قیمت ویژه

پک ده عددی ماینر s9i14.5th به همراه پاور اورجینال بیت مین دستگاه تعداد بالا در انبار موجود است فروش عمده و تعداد در اول ماینر: تمامی دستگاههای زیر جهت فروش عمده موجود در انبار و تحویل فوری می باشد 1-پک 10 عددی s9i با پاور اورجینال بیت مین با نصب و کانفیگ و پشتیبانی رایگان... قیمت ویژه و استثنائی:تماس بگیرید تلفن مسئول و پشتیبانی فروش عمده:09179142400
تماس بگیرید

پک 5تایی دستگاه ماینر Dr3

انت ماینر dr3 در مقایسه با دستگاه های مشابه با بهروری بالایی شناخته شده است و دیکرد ارز دیجیتالیست که توسط این دستگاه تولید میشود .و این ارز قابلیت تبدیل به بیت کوین را دارد.و ارز دکرد را در لحظه میتوانید به بیت کوین تبدیل کنید. قدرت پردازش این دستگاه 7.8th میباشد.که برای استخراج ارز دیکرد قدرت پردازش بالایی می باشد...
تماس بگیرید
فیلترها
Sort
display