جستجو

انقلاب بلاک چین در فضای اینترنت

انقلاب بلاک چین در فضای اینترنت

 

بلاک چین انقلابی ترین فناوری اینترنت!

 

با ظهور فناوری بلاک چین با وجود قابلیت های زیاد که می تواند روش های سنتی را تغییر دهد و روند عملیات هارا ایمن و آسان کند,عموم مردم بر این باورند که کارایی ترین قابلیت آن استخراج ارز دیجیتال و تبادلات مالی غیر ردیابی است.بلاک چین نوعی روش انجام تراکنش های غیر قابل ردیابی است و در عبارت دیگر بلاک چین سیستمی برای ثبت گزارش ها و اطلاعات نیز به شمار میرود.در این فرآیند پس از انجام هر انتقال مالی، بلوک‌های کامل‌ شده افزایش می‌یابند، این انتقالات ثبت می‌شوند و به ترتیب زمانی در کنار هم قرار می‌گیرند. این امر به بازارهای شرکت‌کننده اجازه می‌دهد، بدون ضبط اطلاعات، جریان انتقالات مالی را پیگیری کنند. 

بیت کوین اولین کاربرد از فناوری بلاک چین است که از آن برای ذخیره اطلاعات دارایی کاربران استفاده می‌شود. اگر بلاک چین را یک سیستم‌عامل در نظر بگیریم، بیت‌کوین نرم‌افزار روی این سیستم‌عامل است.

 هم اکنون پس از تحقیقات صورت گرفته توسط شورای کسب و کار و رای گیری نظرات سرمایه گذاران ارز دیجیتال 40 درصد از سرمایه گذاران نهادی معتقدند بعد از ظهور اینترنت فناوری بلاک چین مهم ترین نوآوری بوده است.

سندرا رو (Sandra Ro)، مدیرعامل GBBC در انجمن اقتصاد جهانی منتشر شده در بیانیه‌ی مطبوعاتی، چنین نقل کرد:

  تردیدی نیست که بلاک چین پتانسیل بالقوه‌ای برای تاثیر در بیشتر بخش‌ها در صنعت و حوزه‌های کلیدی زندگی روزمره انسان‌ها دارد. سازمان‌های برنده در آینده، آنهایی خواهند بود که استراتژی روشن و جامعی برای بلاک چین داشته و متعهد به پیاده‌ سازی و استفاده از آن برای تغییر سازمان‌هایشان باشند.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display