جستجو

بیت کوین بهترین ارز دیجیتال

بیت کوین بهترین ارز دیجیتال 

 

بیت کوین بهترین ارز دیجیتال

 

بیت کوین با ثبات ترین و بهترین ارز دیجیتال است که در میان هزاران ارز دیجیتال لقب پادشاه ارز ها برازنده آن است.پس بهتر است دست از تلاش برای ساخت کوین های بهتر از بیت کوین بردارید.این مسئله همانند این است که شما بخواهید موتور جستجویی بهتر از گوگل بسازید و از مردم بخواهید پذیرای موتورجستجوی جدید شما باشند.این امر تا حدودی غیرممکن است! اگر کسی بپرسد آیا ارزی بهتر از بیت کوین برای سرمایه گذاری وجود دارد پاسخ قاطعانه به آن خیر است!

سختی و چالش هایی که بیت کوین بوجود می آورد مرتبط با طراحی آن است و در واقع اجبار کاربران برای دانلود کل بلاک چین به امنیت سرسختانه شبکه بیت کوین بر می گردد.بیت کوین پول و سرمایه فیزیکی شمارا به بهترین و با ثبات ترین و امن ترین شیوه ممکن دیجیتالی نگه داری می کند و هوشمندانه هزینه ایجاد نودهایی برای خرابکاری در سیستم شبکه اش را به حدی بالا برده است که عملا عاقلانه و به صرفه نباشد.

هدف خالق یا خالقین بیت کوین ایجاد سیستم بانکی ارزی باز بدون نیاز به مجوز و با منابع کامپیوتری در دسترس کاربر می تواند به شبکه متصل گردد هم چنین این سیستم می تواند از حملات بی مهابا و مخرب جلوگیری کند.آنچه توسعه‌دهندگان والت انجام می‌دهند در حقیقت کاهش پیچیدگی‌ها بوده و به شما می‌گویند که به گونه‌ای طراحی شده که پیوستن به آن کم هزینه خواهد بود. آنها بر سر اینکه آیا اینکار موجب پیشرفت بیت کوین خواهد شد بحث می‌کنند.بنابراین در ارز دیجیتال والت، ایجاد یک نود و کسب درآمد حاصل از قرار دادن منابع کامپیوتری شما در اختیار شبکه ماینینگ ارزان‌تر است. سوالی که در اینجا مطرح می‌گردد این است که چرا من باید پولم را در شبکه‌ای با امنیت ضعیف‌تر و نودهایی با کیفیت پایین‌تری قرار دهم؟

درصد بالایی از شلوغی هایی در حوزه ارز دیجیتال هایی در مقایسه با بیت کوین که بیشترین سرمایه گذاری را داشته است صداهای اضافه ی غیرقابل توجهی بیش نیستند به همین علت است که ماینر های بیت کوین ثبات بیشتر و کارایی بهتری دارند و در بازار و جامعه ارز دیجیتال ماندگار ترند.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display