جستجو

اخبار

درشبکه لایتینگ بیت کوین جایزه بگیرید!

سه شنبه, 30 بهمن,1397

درشبکه لایتینگ بیت کوین جایزه بگیرید!

 

در سبکه لایتینگ بازی کنید و بیت کوین جایزه بگیرید!

 

پس از راه اندازی بازی های ساتوشی بر بستر لایتینگ در 24 بهمن ماه کاربران و گیمیرها می توانند در بازی های این شبکه قدرتمند شرکت کرده و در ازای حل چالش ها ساتوشی دریافت کنند.با توجه به توضیحات موجود این برنامه می تواند به خوبی رشد کند.این شبکه محیطی شبیه به بازی های قدیمی با گرافیک پیکسلی دارد و کاملا کاربر را درگیر می کند.کارلوس رولدان، یکی از اعضای تیم توسعه‌ی بازی‌های ساتوشی اظهار می کند که این تیم امیدوارند که بتوانند بیشترین و متنوع ترین بازیکنان را جذب نمایند.

شبکه لایتینگ امکاناتی از قبیل سرعت پردازش قابل توجه برای عملیات و قابلیت اجرای تراکنش های کوچک  را دارا می باشد که موجب می شود کاربران میل به استفاده از این شبکه داشته باشند.شبکه ی لایتینگ می تواند قدرت نهفته بیت کوین را به نمایش بگذارد .

تیم بازی‌های ساتوشی در ابتدای راه‌اندازی پلتفرم خود اعلام کرده بودند که مسابقه‌ای با بیش از 200000 جایزه برگزار خواهند کرد و با وجود کاربران زیادی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند تنها یک فرد خوش‌شانس برنده‌ی این توکن‌ها خواهد بود.

برای دسترسی به بازی‌های بخش پریمیوم، باید یک حساب کاربری داشته باشید که برای اینکار چندین راهکار وجود دارد  یکی از این راهکارها، استفاده کردن از امکانات جانبی مرورگر کروم به نام ژول (Joule) که واسطی برای پرداخت با بیت کوین با نود لایتنینگ ویژه‌ی خود فراهم می‌کند.

اگر از پیش حساب کاربری داشته باشید، می‌توانید آن را وارد کرده و در غیر این صورت با پرداخت 1000 ساتوشی می‌توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد نمایید. پلتفرم بازی‌های ساتوشی به گونه‌ای طراحی شده که امکان حملات سایبری و یا دستکاری داده‌های شخصی بر روی آن وجود ندارد.

با اینکه پلتفرم بازی‌های ساتوشی، اعلان رسمی‌ای در خصوص اهداف و چشم‌اندازهای خود از پیش نداشته اما این حرکت می‌تواند به نفع اکوسیستم ارزهای دیجیتال باشد. اتصال صنعت بازی‌های رایانه‌ای به فناوری بلاک چین رویکرد غیرعادی‌ای نبوده و بسیاری از توسعه‌دهندگان برای پیاده‌سازی پروژه‌های خود تصمیماتی مشابه این تیم گرفته‌اند.

با اینکه بسیاری از بازی‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز ممکن است از بلاک چین‌های دیگری نظیر اتریوم ، ترون و یا ایاس استفاده کنند، اما هر زمان که توسعه‌دهندگان از شبکه‌ی لایتنینگ استفاده می‌کنند، علاقه‌مندان بیت کوین به اینکه این ارز، پادشاه ارزهای دیجیتال باقی خواهد ماند خوش‌بین می‌شوند.

 

نظر خود را درج نمایید
فیلترها
Sort
display