جستجو

دستگاه انت ماینر S11

دستگاه انت ماینر S11 

 

دستگاه انت ماینر S11

بی زحمت پول دار شوید!این جمله وسوسه انگیز و خواسته عامه است.توسط ماینر ها براحتی این جمله خواستنی محقق شده است.بدین گونه که شما با سرمایه گذاری دلخواه خواه اندک خواه سرمایه قابل توجه بر روی دستگاههای استخراج ارز دیجیتال براحتی می توانید کسب درامد کنید.سرمایه ای که می خواهید مد نظر بگیرید بستگی به قیمت دستگاه اسیکی هست که می خواهید تهیه کنید.

بستر بلاک چین یک پدیده بزرگ نوآوری و فناوری در تجارت الکترونیک است این فناوری کاربردهای زیادی دارد از جمله استخراج ارز دیجیتال که محبوب ترین کاربرد بلاک چین است و مورد توجه عامه مردم جهان تبدیل شده است.در دنیایی که همواره داریم از روش های سنتی و پیشین روز به روز بیشتر فاصله میگیریم و به سمت دنیای دیجیتال و تجارت الکترونیک می رویم سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال و تولید آنها توسط ماینر ها می تواند سرمایه گذاری مطمعنی باشد.

از جمله محبوب ترین شرکت های تولید دستگاه های ماینر می توان به شرکت بیت مین اشاره کرد که لقب غول تولید دستگاه های اسیک را به خود اختصاص داده است.این شرکت تقریبا حجم بزرگی از بازار ارز دیجیتال را به خود اختصاص داده است و با تولید سری های انت ماینر بازار ارز دیجیتال را گسترش داده است.

از میان دستگاه های تولید شده از بیت مین می توان به دستگاه انت ماینر S11 اشاره کرد که  لحظاتی قبل از ورود به سال 2019 تولید و در حالت ALL IN ONE  عرضه شد این حالت به معنی پاور و دستگاه متصل بهم می باشد.

 دستگاه های انت ماینر هرکدام به نوعی بی نظیر ظاهر می شوند اما از لحاظ فنی و کیفیت تقریبا یکپارچه عمل می کنند.

دستگاه انت ماینر S11 از ارتقا سری جدید انت ماینر ها بهره می برد و از 2 حالت کارامد و ذخیره انرژی استفاده می کند:

بدین گوینه که در حالت کارامد 1440وات با قدرت پردازش بی نظیر 20.5 ماینینگ می کند و در حالت ذخیره انرژی مصرف انرژی به 1024 میرسد با قدرت پردازش 17.5. شما کاربران عزیز می توانید با سلیقه و شرایط دلخواه عملیات ماینینگ بیت کوین را با این دستگاه انجام دهید.

این دستگاه از الگوریتم SHA-256 پیروی می کند و می تواند بیت کوین پادشاه ارز ها را به طور مستقیم استخراج کند.بیت کوین با ثبات ترین و ارزشمندترین ارز دیجیتال است.در مجموع صحبت ها به این نتیجه خواهیم رسید که انت ماینر S11برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال گزینه خوبی است و و از لحاظ مصرف انرژی به صرفه است.منبع تغذیه این دستگاه APW8  با قدرت بالا و خروجی 16 تا 18 ولت را خواهید داشت و مصرف برق را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

ارزهای که دستگاه انت ماینر S11 قادر به استخراج است:

 

Acoin SHA-256
BitcoinCash SHA-256
Bitcoin SHA-256
Peercoin  SHA-256
eMark  SHA-256
Joulecoin  SHA-256
Curecoin  SHA-256
Unbreakable  SHA-256
Crown  SHA-256
Terracoin  SHA-256

 

استخرهای استخراج:

-SLUSH POOL

-ant pool

-Via BTC

-NiceHash

-Poolin 

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display