جستجو

ریگ ماینینگ

ریگ ماینینگ

 ریگ ماینینگ

 

ریگ ماینینگ به معنای مجموعه ای  از سخت افزار های رایانه ای است که راهی دیگر برای استخراج ارز های دیجیتالی است.ریگ ماینینگ به طور اختصاصی برای استخراج ارز ها پردازش می کند.

ریگ ماینینگ ها از چند کارت گرافیکی قدرتمند ,فن های خنک کننده,برد های تخصصی با قدرت پردازش های بالا و دیگر تجهیزات سخت افزاری تشکیل می شود و تامین برق و هزینه های پرداختی که پیش می آید هم مسئله ای مهم در داشتن ریگ ماینینگ ها می باشد .تا قبل از ظهور ماینر ها (غول های استخراج ارز دیجیتالی ) می توانست با پذیرفتن هزینه های بالا و سود کم از کارت های گرافیکی استفاده کرد اما هم اکنون با وجود ماینر های ایسیک دار با قدرت پردازش بسیار بالا و هزینه های جانبی و برق کمتر نسبت به کارت های گرافیکی دیگر کسی به دنبال ریگ ماینینگ ها نیست.ریگ ماینینگ ها به سرعت داغ می کنند و می سوزند و در ماه های اخیر شاهد سقوط سودآوری آنها و استخراج اتریوم بوده ایم.

انتخاب با خودتان است من در این قسمت میزان و مدت بازگشت سود و عواملی که باید به آنها در ریگ ماینینگ توجه کنید برای شما می گویم:

-هش ریت

-هزینه برق مصرفی

-زمان و هزینه های مربوط به نگهداری

هش ریت یا قدرت پردازش دستگاه به معنای سرعت دستگاه و قدرت در انجام عملیات است ,فراموش نکنید از مهم ترین مسائل سود آوری و استخراج ارز ها هشریت می باشد.هشریت بالاتر سود دهی بیشتر و بازگشت سرمایه سریعتر را در بر دارد.

شما هنگام تشکیل ریگ های ماینینگ حتما باید به میزان مصرف برق و هرینه هایی که در پی دارد توجه کنید و براورد قیمت از میزان هزینه مصرف برقتان با توجه به برق مصرفی(شهری,صنعتی,روستایی) داشته باشید.

 در این سرمایه گذاری  هدف شما پول است پس هزینه هایی که برای خرید تجهیزات صرف می کنید را بر اساس سودی که قرار است بدست آورید محاسبه کنید و باید به گونه ای باشد که هزینه های خرج شده برای تشکیل ریگ ماینینگ ها توسط استخراج ارز ها پوشش داده شود و مدت زمانی برگشت سود و سرمایتان در زمان کوتاه تری رخ دهد .این ریگ هارا می توانید به صورت پیش ساخته خریداری کنید و خودتان آنرا مونتاژ کنید.

فراموش نکنید که این ریگ ماینینگ ها برق زیادی مصرف می کند و گرمای زیادی تولید می کند و شرایط نگهداری آنها بسیار سخت تر از ماینر هاست و بر خلاف ماینر ها هر لحظه امکان سوختن را دارند و خسارت به شما وارد می کنند.قدرت پردازش یا هشریت بالایی ندارند که نتیجه آن سود دهی کمتر است.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display