جستجو

اخبار

سرمایه گذاری بر وبلاگ مبتنی بلاک چین

سه شنبه, 04 دی,1397

سرمایه گذاری بر وبلاگ مبتنی بلاک چین

سرمایه گذاری بر وبلاگ مبتنی بلاک چین

این پیشنهاد وسوسه انگیز دربنیاد جایزه xprize  ثبت شده است.در راستای این پیشنهاد کسانی که می توانند یک سیستم تولید محتوا بلاک چینی بسازند، شرکت Union Square Ventures سرمایه گذار آن خواهد بود. به ویژه کیت توسعه Blockstack و سیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز IPFS هم در اختیار توسعه دهندگان این طرح قرارخواهد گرفت.

ونگر قبلا از ایده خود برای یک سیستم وبلاگدهی بدون نظارت مقام مرکزی در شبکه های اجتماعی نوشته بود. در این پست ها، او نگرانی خود را از استراتژی های کسب درآمد سیستم های وبلاگدهی اعلام کرد، زیرا فضای وبلاگ نویسی به طور فزاینده ای متمرکز است.

این دومین بار این هفته است که این سرمایه گذاران مشهور اعلام کرده اند که قصد سرمایه گذاری بر پروژه سیستم سیستم های محتوای بلاک چینی دارند. روز چهارشنبه، ناوال راویکانت، مؤسس شرکت AngelList تأیید کرد که قصد ایجاد یک سیستم توییتر بلاک چینی با استفاده از کیت توسعه Blockstack دارد.

در اوایل این هفته، معلوم شد که Blockstack توسط یک صندوق ۲۵ میلیون دلاری از پنج شرکت سرمایه گذاری حمایت می شود. این شرکت ها تنها برای راه اندازی پلتفرم های غیرمتمرکزسازی اینترنت سرمایه گذاری خواهند کرد.

 

نظر خود را درج نمایید
فیلترها
Sort
display