جستجو

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

 

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

 

 

این روزها همه درگیر استخراج ارز دیجیتال از ماینر ها هستند و دیگر به این نتیجه رسیده اند روش های قبلی نظیر استخراج با کامپیوتر و کارت های گرافیکی و حتی ریگ ماینینگ ها سودآوری ندارد.راه های زیادی وجود دارد که بتوانید افزایش درامد داشته باشید اما نکته این جاست که به همین راحتی ها هم نیست! شما ممکن است سرمایه ای در اختیار داشته باشید اما سوال این است چه کاری می توانید انجام دهید؟ مخصوصا اگر این سرمایه اندک باشد سودآوری از آن گاه اندک و گاه حتی غیر ممکن است! اما شما می توانید با سرمایه گذاری غیر قابل توجه بر روی دستگاه های استخراج اسیک سودآوری قابل توجهی داشته باشید.

هم اکنون در این مقاله می خواهم استراتژی های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را با هم برسی کنیم:

 سود واقعی زمانی است که پول کاغذی دریافت کنید!:

در این لحظه شما نباید با تغییر قیمت کوین ها وسوسه شوید و دست به خرید یا فروش کوین ها بزنید.افزایش قیمت کوین ها به معنی افزایش یا کاهش سرمایه شما نیست بلکه شما زمانی سودآوری کرده اید که پول کاغذی از طریق کوین ها بدست آورده اید یعنی کوین هایتان به پول تبدیل شده باشد این موضوع به علت بی ماهیت بودن ارز های دیجیتال موضوع مهمی تلقی می شود.پس فقط میزان سود و ضرر خود را با قیمت کوین ها محاسبه نکنید,سود و ضرر واقعی شما زمانی  مشخص است که کوین هایتان را به پول نقد تبدیل کرده اید.

احساسات را کنار بگذارید:

شما باید در نظر بگیرید که بازار ارزهای دیجیتال با نواساناتی روبرو است.شما باید قوی باشید و دچار احساسات لحظه ای نشوید و اتفاقات منفی که برایتان پیش می آید را با مدیریت پشت سر بگذارید. از یاد نبرید که شما باید سرمایتان را کنترل کنید و با ترس و دلهره از دست دادن سرمایتان در زمان نا مناسب دست به فروش ارز هایتان نزنید.بسیاری از افراد به جای تحلیل دقیق بازار و داشتن سرمایه گذاری با هدف بلند مدت که با سود بیشتری همراه است بر اساس عواطف خود تصمیم میگیرند و با کاهش و یا افزایش نرخ ارز سریع اقدام به فروش می کنند و هدف کوتاه مدتی را دنبال می کنند.با نواسانات از هدف خود دور نشوید و به اخبار هایی که می تواند رو نرخ کوین ها تاثیر بگذارد دقت کنید.

امن ترین صرافی را انتخاب کنید:

با توجه به تحریم ها و موقعیت کنونی ایران و محدودیت هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد انتخاب صرافی یک امر بسیار مهم است.صرافی بایننس براحتی امکان ترید را برای کاربران فراهم می کند. 

انتخاب استراتژی:

هدفتان را مشخص کنید.شما دنبال هدف و سرمایه گذاری کوتاه مدت هستید یا طولانی مدت؟

اگر به دنبال هدفی بلند مدت هستید پس نباید نواسانات قیمت ارز را مشکل محسوب کنید چون 100 درصد سوددهی خوبی خواهید داشت.اما اگر هدفی کوتاه مدت و سود با شانس و بالارفتن قیمت ها دارید پیش میروید امکان سوددهی کمتر برای شما وجود دارد.

لازم به ذکر است که بیت کوین با ثبات ترین و بهترین ارز دیجیتال تلقی می شود.به گفته سازنده ها راجب ارز های دیگر توجه نکنید که آینده بقیه ارز ها به بیت کوین میرسد زیرا با توجه به گفته های بالا متوجه خواهید شد که این امر اتفاق نخواهد افتاد و بیت کوین صدر نشین خواهد بود.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display