جستجو

علت استفاده از بلاک چین چیست؟

علت استفاده از بیت کوین چیست؟

 

 در چند سال گذشته ملیون ها دلار برای تحقیق در مورد فناوری بلاک چین صرف شده است.این آزمایشات مبنی بر این است که ایا فناوری بلاک چین در عرصه های مختلف کارامد عمل می کند یا خیر. اینکه تبادلات در بلاک چین برای کاربران بسیار محبوب است به دلیل این است که انجام تراکنش ها  بدون احراض هویت انجام می شود و چون زیر نظر ارگان و یا مسئولین انسانی نیست از امنیت خاصی برخوردار است.این یک امر مسلم است که وجود یک نفر سوم برای امنیت بیشتر و جلوگیری از کلاه برداری و کنترل امنیت داده ها باید وجود داشته باشد اما به شرطی که این نفر سوم کاملا مناسب این مسئولیت باشد و حریم خصوصی افراد را نقض نکند.این نفر سوم اگر نیروی انسانی باشد خواسته و یا ناخواسته سیستم دچار مشکل و خطاهایی می شود ولی وقتی این کار را شبکه ای از کامپیوتر ها انجام دهد حریم خصوصی افراد به بهترین شکل حفظ می شود و دیگر شاهد مشکلات متعددی نیستیم.بلاک چین قابلیت زیادی برای حفاظت و نگه داری اطلاعات کاربران برای حفظ امنیت دارد.

امنیت و غیرمتمرکز بودن تراکنش‌ها بسیار مهم تر از سرعت آن است. بلاک چین با داشتن قابلیت استخراج ارز و با شبکه‌ای از میلیون‌ها کامپیوتر به صورت ۱۰۰ درصد امنیت تراکنش‌ها را تأیید می‌کند. اما قطعاً راه حل‌هاییبرای انجام سریع‌تر تراکنش‌ها در آینده معرفی خواهد شد. 

تکنولوژی بلاک چین ابزارهای جدیدی را برای احراز هویت و بررسی مجوز در دنیای دیجیتال ارائه می‌دهد که مانع نیاز به پیدا کردن بسیاری از مدیریت‌‌های متمرکز می‌شود، در نتیجه ایجاد روابط دیجیتال جدید را ممکن می‌سازد.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display