جستجو

اخبار

پذیرفته شدن ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت!

دوشنبه, 15 بهمن,1397

پذیرفته شدن ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت!

 

پذیرفته شدن ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت!

 

دوران حمایت از ارزهای دیجیتال فرا رسیده است! هم اکنون از به نام ترین شرکت های فعال در زمینه پرداخت,کوین گیت,اعلام می دارد که توکن هایی چون ریپل را به عنوان یک شیوه پرداخت برای خرید کالاها و محصولات تبلیغاتی ارائه کرده است.طبق توییت پست شده از این شرکت دارندگان توکن ریپل می توانند از بیش از 4500 فروشگاه اینترنتی خرید کنند.مشتریانی که از این سرویس استفاده می کنند می توانند از گزینه های پرداخت آنی به وسیله یورو و بیت کوین و اتریوم و ریپل نیز استفاده کنند.

کوین گیت در ماه جولای سال 2018 برنامه ای آزمایشی برای حدودا 100 کالای تبلیغاتی به نمایش گذاشت تا کارکرد شبکه بیت کوین را برسی نماید و هم اکنون اعلام داشته است که دارندگان توکن ها می توانند از بیش از 4500 فروشگاه اینترنتی به روش پرداخت آنی از یورو و بیت کوین و اتریوم و ریپل استفاده کنند.

هم چنین شرکت Aliant payment این امکان را فراهم کرده است که بتوان بدون کسر کارمزد برخی از کالاهارا با ارز دیجیتال خریداری نمود.با توجه به خبرهای پیش رو براحتی به این نتیجه می توان رسید تاریخ پایان روش های سنتی نزدیک است و باید پذیرای بانکداری الکترونیک باشیم زیرا دیگر نیازی به استفاده از پول های کاغذی نیست وقتی که براحتی ارز دیجیتال و کوین ها به بازار نفوذ کرده اند و کارایی ایمن و آسانی را در اختیار کاربران قرار داده اند.

نظر خود را درج نمایید
فیلترها
Sort
display