جستجو

اخبار

پول رایج جهان بیت کوین خواهد بود!

سه شنبه, 21 خرداد,1398

پول رایج جهان بیت کوین خواهد بود!

 

پول رایج جهان بیت کوین خواهد بود!

آینده پول جهان بیت کوین خواهد بود این پیش بینی درحالی گفته شده که هم اکنون ارزش بیت کوین در اکثر کشورها از ارزش ارز ملی آنها بالاتر است.این ارز طلای دنیای دیجیتال طلقی می شود و در تورم های موجود، ارز های دیجیتال ارزش خوبی برخوردار هستند اما فراموش نکنید که در نهایت در تمام دنیا هدف پول است!

از پیش از این که بیت کوین در جهان به عنوان پول در نظر گرفته شود بحث و جدال هایی در میان تحلیل کنندگان ارز وجود داشته است که آیا این پول جادویی اینترنتی به پول واقعی( ارز مرسوم و رایج سنتی)  تبدیل می شود و یا تنها یک ارز دیجیتال باقی می ماند.

در دنیای فعلی ارز دیجیتال وقتی به آنالیز بیت کوین می پردازیم خواهیم دید که در کشورهای جهان سوم که در حال حاظر ارزش بیت کوین بیشتر از ارز ملی مرسوم کشورشان است جایز است بیت کوین را به عنوان پول بپذیرند.

ارز هایی که بیت کوین از آنها ارزش بیشتری دارد:

- ریال ایران

- دنگ ویتنام

- روپ اندونزی

و در همین حوالی هم می شنویم که شرکت ها و نهادهای معتبر آماده پذیرش بیت کوین هستند و حاضر و قادرند که پرداخت های خودرا با بیت کوین انجام دهند حتی بسیاری از سایت معتبر در سدد این هستند که حقوق کارکنان خود را با بیت کوین پرداخت کنند.دیر نیست روزی که حتی قیمت قهوه را هم با بیت کوین پرداخت کنید!

به نظرم وقت آن رسیده است که طلای ارز دیجیتال را به عنوان پولی که مرسوم می شود بپذیریم.

 علاوه بر نکته های ذکر شده که دلیل جهانی شدن بیت کوین را ذکر می کنند این را هم در نظر بگیرید که از ارز های دیجیتال استقبال می شود به دلیل اینکه بیت کوین و دیگر ارز های غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین این انقلاب را به وجود آوردند که فرد سرمایه گذار بتواند قدرت پول خود را بدون هیچ وابستگی دولتی در دست گیرد.

هنگامی که بیت کوین واقعا به ارز جهانی تبدیل شده باشد و به جای پول مرسوم کنونی استفاده شود ارزهایی که هم اکنون به عنوان پول هستند به نفع خود از میدان نا پدید می شوند و در آینده تنها به عنوان خاطره ای در دنیای دیجیتال یاد می شوند.

نظر خود را درج نمایید
فیلترها
Sort
display