جستجو
خبرخوان

اخبار

مدیر بایننس، امروز در توییتی اعلام کرد که شبکه آزمایشی بلاک چین بایننس در تاریخ ۲۰ فوریه راه‌اندازی خواهد شد. راه‌اندازی این شبکه به معنای آغاز به کار صرافی غیرمتمرکز بایننس از این تاریخ خواهد بود.صرافی بایننس بخشی از پروژه بایننس چین خواهد بود که از میلیون‌ها دارایی‌ دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد...
بنا بر گزارش بخش خبری ایتالیا اعلام می دارد که مجلس نمایندگان این کشور لایحه ای را به منظور تعیین مقررات فناوری بلاک چین تعیین و تصویب کرده است.این لایحه که ساده سازی نام دارد با کسب 275 رای موافق تصویب و به مرحله اجرا درآمده است...
دوران حمایت از ارزهای دیجیتال فرا رسیده است.هم اکنون از به نام ترین شرکت های فعال در زمینه پرداخت,کوین گیت,اعلام می دارد که توکن هایی چون ریپل را به عنوان یک شیوه پرداخت برای خرید کالاها و محصولات تبلیغاتی ارائه کرده است.طبق توییت پست شده از این شرکت دارندگان توکن ریپل می توانند از بیش از 4500 فروشگاه اینترنتی خرید کنند.مشتریانی که از این سرویس استفاده می کنند می توانند از گزینه های پرداخت آنی به وسیله یورو و بیت کوین و اتریوم و ریپل نیز استفاده کنند.
در چند هفته گذشته شاهد کاهش و رشد نزولی بیت کوین بودیم که موجب شد برخی امید بازگشت بیت کوین به اوج را از دست بدهند و برخی از کارشناسان ارز دیجیتال شادمان از پایین آمدن سختی شبکه شدند و سعی کردند بیت کوین بیشتری با قیمت کمتر کسب کنند تا در زمان افزایش قیمت سود بیشتری بدست بیاورند و امید به بازگشت دوباره بیت کوین به اوج را ترویج می دانند.حال در 72ساعت گذشته شاهد رشد 2درصدی بیت کوین بودیم. هم چنین ارز های دیجیتال دیگر هم رشد صعودی داشته اند که موجب افزایش 2میلیاردی ارزش بازار ارز دیجیتال شده است...
آلبرت ونگر، یکی از شرکای اتحادیه Union Square Ventures، اعلام کرد برنامه هایی برای تأمین بودجه و پاداش به شرکت هایی که بتوانند پلتفرم وبلاگدهی مبتنی بر بلاک چین ایجاد کنند، دارد.این شرکت معتبر در نظر دارد سرمایه گذاری بزرگی بر روی سیستم های مبتنی بر بلاک چین انجام دهد.
از آن سو که ایالت متحده آمریکا وعده اعمال تحریم های بیشتری داده است دولت روسیه در سدد ایجاد عملیاتی است که بتواند مستقل از دلار آمریکا عمل کند.,وزارت اقتصاد روسیه معتقد است با توجه به موج تحریم های موجود باید ارز دیجیتالی که توسط اتحادیه اقتصادی اوراسیا که تشکیل شده از 5 کشور ارمنستان,روسیه,قرقیزستان,قزاقستان و بلاروس است پشتیبانی شود.
در جلسه ای که در دولت در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال برگزار شد و فعالان این عرصه و نهادهای مرتبط حضور داشته اند.علیرضا دلیری در این جلسه اینگونه اضهار می کند که باید در کشور شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که با دیگر کشور ها هماهنگ شویم و از جمله این هماهنگی ها می توان به فناوری بلاک چین اشاره کرد که در دنیا موثر واقع شده است به طوری که هم اکنون 140کشور از خدمات آن بهره می برند.
رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو در نشست تلوزیون دولتی اعلام کرد تمام نفت ونزوئلا در سال جدید میلادی توسط ارز ملی این کشور پترو به فروش خواهد رسید!ضمن اشاره به اینکه این کشور نیز تحت تحریم دولت آمریکا می باشد و امکان استفاده از دلار در مبادلات را ندارد ارز دیجیتال ملی پترو را به طور رسمی در کشور وارد کرده و از آن استفاده می کند.
ایران تا راه اندازی رسمی ارز های دیجیتال تنها یک قدم فاصله دارد!این ارز به پشتیبانی ریال ایران منتظر تصویب نهایی بانک مرکزی ایران قبل از توزیع در سراسر بانک های کشور است.خوشبختانه برای کاهش فشار اقتصادی به هشت کشور معافیت ۶ ماهه از تحریم های ایران داده شده است . ایران بدون دسترسی به دلار مجبور است برای نیازهای اساسی و کمک های بشردوستانه معامله پایاپای داشته باشد . ارز دیجیتال ایران باید قبل از انقضای مهلت معافیت ها راه اندازی شود و نجفی قول آن را داده است .
بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم مبادلات است که طی یک توییت در صفحات مجازی اعلام کرد یک بلاک چین اختصاصی تحت عنوان بایننس چین راه اندازی خواهد کرد.این بلاک اختصاصی که توسط بایننس پشتیبانی خواهد شد به منظور ارائه یک بستر برای ساخت ارز های دیجیتال و عرضه سکه های اولیه ایجاد خواهد شد.
فیلترها
Sort
display