جستجو
خبرخوان

اخبار

یکی از چهره های مطرح در ارائه تحلیل های صعودی و بنیان گذار موسسه بین المللی Fundstrat ,تام لی,در کنفرانس خبری block sho Asia اظهار داشت سیر نزولی بازار های ارز دیجیتال زمان طلایی برای ورود به جامعه ارز دیجیتال است.
طی یک نظر سنجی انجام شده در 15 نوامبر از کاربران رسانه اجتماعی سوال کردند که اگر 10هزار دلار هدیه بگیرند که باید آنرا 10سال به همان ارزش حفظ کنند چه خواهند کرد؟در ادامه این خبر جزئیات نظر سنجی را برای شما شرح خواهم داد...
پروژه ای در دست است مبنی بر اینکه تنها صرافی مجاز بیت کوین در آلمان در نیمه دوم سال آینده به بانک دیجیتالی مجاز تبدیل شود.این اتفاق زمانی می افتد که این صرافی تصاحب 100درصدی بانکی( Tremmel Wertpapierhandels) را در دست گیرد...
دولت آلمان از هواداران ارز دیجیتالی است که این ارز هارا پول میداند.آنها با رواج آزادانه زیر نظر قوانین خاص و محتاتانه از ارز های دیجیتال استفاده می کنند و معتقدند که کاربرد ارز های دیجیتال به صورت قانونی هیچ تهدیدی برای وضعیت اقتصادی و تجارت سنتی و پول های کاغذی نیست.
در هفته گذشته ایالت متحده آمریکا به طور رسمی ایران را تحریم و از سیستم سوئیفت خط زد هرچند بر اساس نظر کارشناسان اقتصاد آمریکا نباید ارز خودرا بر همه ی دولت ها تحمیل کند اما قدرت بالای آمریکا در اقتصاد این امکان را به او می دهد تا بتواند دست به چنین عملی بزند. حال سوال این است ایران به ارز دیجیتالی روی می آورد؟
مدیر عامل صرافی بایننس معروف به cz در توییتر خود بیان کرد ریپل به عنوان یک ارز پایه در مبادلات این صرافی خواهد شد.این توییت موجب هیجان زدگی حامیان ریپل شد و رشد این ارز را در بر دارد.
وزیر فناوری اطلاعات ایران آقای آذری جهرمی بر این نظر است که با توجه به اینکه نظام بانکداری الکترونیکی ایران فاصله زیادی با دیجیتالی شدن دارد باید آنرا در بستر بلاک چین توسعه دهیم و با استفاده از کاربرد های متعدد و بی نظیر آن فاصله هارا کم کنیم.
ایالت متحده آمریکا در موج دوم تحریم ها دسترسی بانک های ایرانی به سیستم سوئیفت را قطع کرد و حالا بلاک چین ایران در سدد این است که با همکاری روسیه در پی استفاده از این پلتفرم برای دور زدن تحریم ها استفاده کند.
کاهش شدید سودآوری استخراج اتریوم توسط کارت های گرافیکی را پیش رو داشتیم.این در حالی است که اوایل میزان سودآوری آن 150دلار بود و الان به صفر رسیده است.کارت های گرافیکی بازهم ثابت کردند که توانایی ماینرها را برای استخراج ارز ندارند...
به نظر کارشناسان ارز دیجیتال با اجرا دور دوم تحریم ها از سمت آمریکا سکه های مجازی می توانند در عمل دور زدن تحریم ها کمک کنند این گفته با توجه به اینکه بیت کوین برای نقد شوندگی راحت و مطمئن می باشدو به راحتی می شود تبادل بین کشوری کرد گفته شده است...
فیلترها
Sort
display