جستجو
خبرخوان

اخبار

دولت آلمان از هواداران ارز دیجیتالی است که این ارز هارا پول میداند.آنها با رواج آزادانه زیر نظر قوانین خاص و محتاتانه از ارز های دیجیتال استفاده می کنند و معتقدند که کاربرد ارز های دیجیتال به صورت قانونی هیچ تهدیدی برای وضعیت اقتصادی و تجارت سنتی و پول های کاغذی نیست.
در هفته گذشته ایالت متحده آمریکا به طور رسمی ایران را تحریم و از سیستم سوئیفت خط زد هرچند بر اساس نظر کارشناسان اقتصاد آمریکا نباید ارز خودرا بر همه ی دولت ها تحمیل کند اما قدرت بالای آمریکا در اقتصاد این امکان را به او می دهد تا بتواند دست به چنین عملی بزند. حال سوال این است ایران به ارز دیجیتالی روی می آورد؟
مدیر عامل صرافی بایننس معروف به cz در توییتر خود بیان کرد ریپل به عنوان یک ارز پایه در مبادلات این صرافی خواهد شد.این توییت موجب هیجان زدگی حامیان ریپل شد و رشد این ارز را در بر دارد.
وزیر فناوری اطلاعات ایران آقای آذری جهرمی بر این نظر است که با توجه به اینکه نظام بانکداری الکترونیکی ایران فاصله زیادی با دیجیتالی شدن دارد باید آنرا در بستر بلاک چین توسعه دهیم و با استفاده از کاربرد های متعدد و بی نظیر آن فاصله هارا کم کنیم.
ایالت متحده آمریکا در موج دوم تحریم ها دسترسی بانک های ایرانی به سیستم سوئیفت را قطع کرد و حالا بلاک چین ایران در سدد این است که با همکاری روسیه در پی استفاده از این پلتفرم برای دور زدن تحریم ها استفاده کند.
کاهش شدید سودآوری استخراج اتریوم توسط کارت های گرافیکی را پیش رو داشتیم.این در حالی است که اوایل میزان سودآوری آن 150دلار بود و الان به صفر رسیده است.کارت های گرافیکی بازهم ثابت کردند که توانایی ماینرها را برای استخراج ارز ندارند...
به نظر کارشناسان ارز دیجیتال با اجرا دور دوم تحریم ها از سمت آمریکا سکه های مجازی می توانند در عمل دور زدن تحریم ها کمک کنند این گفته با توجه به اینکه بیت کوین برای نقد شوندگی راحت و مطمئن می باشدو به راحتی می شود تبادل بین کشوری کرد گفته شده است...
صرافی بایننس از وضعیت اعتمادی خیلی خوبی برخوردار است و چون در کشور چین است امکان تحریم ایرانیان از سمت این کشور وجود ندارد پس پول های شما بلوکه نخواهد شد و می توان به عنوان امن ترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانی ها معرفی کرد .
در این راه شاهد یک تغییر خیلی بزرگ هستیم مبنی بر اینکه یک بروز رسانی در هر 6ماه یکبار در بیت کوین کش اتفاق بیوفتد که این مسئله باعث تغییر کدهای اصلی این ارز دیجیتال می شود.این مسئله باعث ایجاد چندین زنجیره می شود که صرافی های پشتیبان اعلام کردند کاربران می توانند به هر زنجیره دسترسی پیدا کند.
از غول های تولید کننده دستگاه های استخراج ارز که طی این مدت محصولات بی نظیری را وارد بازار کرده است قرار است که این هفته از جدید ترین محصولات که نقاط قوتشان ارتقا بخشیده رونمایی کند.
فیلترها
Sort
display