جستجو
خبرخوان

اخبار

از غول های تولید کننده دستگاه های استخراج ارز که طی این مدت محصولات بی نظیری را وارد بازار کرده است قرار است که این هفته از جدید ترین محصولات که نقاط قوتشان ارتقا بخشیده رونمایی کند.
با رسیدن موج دوم تحریم و فکر دور زدن آنها توسط ارز های دیجیتال مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک اعلام کرد که ارز رمز ملی که پشتوانه ی آن ریال است در اختیار بانک های تجاری کشور قرار میگیرد...
در تاریخ 15 آبان ,وبلاگ رسمی کیف پول های ارز دیجیتال بلاک چین دات کام پشتیبانی کامل خود از استلار به همراه یک ایر دراپ 125 ملیون دلاری که بزرگترین ایر دراپ تاریخ است خبر داد.
رقیب بیت کوین,پترو! سه شنبه, 15 آبان,1397
سکه های بحث بر انگیز پترو به طور رسمی در ونزوئلا به فروش میرسند و شما می توانید در کنار بیت کوین و بیت کوین کش ,پترو نیز خریداری کنید.این ارز اکنون به طور رسمی در خزانه کشور ونزوئلا است.
شرکت صنایع ریلانس بزرگترین غول صنایع هند برای انجام تراکنش های خود از فناوری بلاک چین با موفقیت استفاده کرده است که این تراکنش مالی بین بخش نفت و انرژی شرکت ریلانس و شرکت توزیع کننده آمریکایی مواد شیمیایی تریکون صورت گرفته است.
در هیاهوی بازار داغ ارز های دیجیتال شبکه رادیویی روسیه خبر از این داد که رئیس کمیته دولت روسیه درباره افزایش بدهی خانوار قاطعانه اعلام کرد که از یک ارز دیجیتال به طور رسمی پشتیبانی خواهد کرد.
رئیس بانک مرکزی ایران در نشست خبری اظهار داشت که هم چنان راجب ارز های دیجیتالی در مجلس دولت گفت و گوها جریان دارد.
در پایان سال جاری بیت کوین با قیمت 40,000دلار خرید و فروش می شود و با خرید بیت کوین در قیمت پایین و فروش آن در قیمت های بالا به راحتی می توان ثروتمند شد و با توجه به این دیدگاه های خوش بینانه ای که نسبت به بیت کوین وجود دارد بحث بر انگیز است که آیا ارزش این ارز به 100 هزار دلار در سال جاری میرسد یا خیر.
ویزا پر نفوذ ترین شرکت سرویس‌دهنده کارت‌های اعتباری در بخش مالی است و به همراه مستر‌کارت در میان سودآورترین کسب‌وکارهای بازار قرار دارد و بر این تفکر است اگر که بازار تجارت به سمت ارز های دیجیتالی سوق پیدا کند از آن حمایت و پشتیبانی خواهد کرد
انفجار قیمت بیت کوین سه شنبه, 01 آبان,1397
رَن نیونر تحلیل‌گری میباشد که طبق گفته ها و بیانیه های او قیمت بیت کوین به صورت معجزه آسایی افزایش مییابد
فیلترها
Sort
display