جستجو

محصول برچسب خورده با "دستگاه ماینر بیت کوین"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دستگاه انت ماینر s17 59th

در سال 2019 شاهد رشد فناوری شدیدی در دستگاه ماینر های بیت کوین از سوی سازنده اسیک بوده ایم.حال در سدد هستیم که دستگاه ماینر s17 59th با قدرت پردازش بی نظیر 59تراهش در ثانیه و مصرف برق کاملا بهینه نسبت به هشریت با توان مصرفی 2385 وات را به شما معرفی کنیم.دستگاه انت ماینر s17 59th انقلابی نوین در صنعت ماینینگ به شمار می رود.
0 تومان

دستگاه ماینر بیت کوین بایکال Giant-B

دستگاه ماینر بیت کوین بایکال Giant-B می تواند ارزهای بیت کوین را به طور مستقیم استخراج نماید و 5نوع الگوریتم دارد که میزان برق مصرفی و هشریت آن در هر یک از الگوریتم ها متفاوت می باشد.این دستگاه ماینر به یک عدد فن خنک کننده مجهز می باشد و از کابل شبکه اترنت که امنیت کابل را برقرار می کند استفاده می کند.این دستگاه پرقدرت با ابعاد 135*115* 310 میلیمتر و وزن 4 کیلوگرم تولید و عرضه می گردد.
0 تومان

دستگاه واتس ماینر m20s 62th

کمپانی قدرتمند میکرو بی تی دستگاه واتس ماینر m20s 62th را با توان مصرف برق 2976 وات ماینینگ بیت کوین انجام می دهد را در بازار عرضه کرده است.برای چنین هشریت بالایی توان مصرفی برق دستگاه قابل قبول و بصرفه است. پاور دستگاه به آن متصل است و شما نیازی نیست پاورجدا برای دستگاه تهیه کنید.(دستگاه موجود نیست توضیحات ذکر شده صرفا جهت اطلاع است)
0 تومان
فیلترها
Sort
display