جستجو

دستگاه ماینر s9

 

دستگاه ماینر s9

 

پر قدرت ترین دستگاه ماینر در حال حاضر برای استخراج بیت کوین انت ماینر s9 میباشد و در طراحی بسیار مناسب و کوچک طراحی شده است این دستگاه ماینر با بازدهی بسیار بالا تری ساخته شده است تقریبا سه برابر میباشد . این دستگاه سرعت بسیار بالایی دارد به همین دلیل حرارت زیادی تولید میکند برای جلوگیری از گرم شدن بی اندازه آن طراحان این دستگاه از بدنه آلمینیومی و فن های خنک کننده در طراحی و ساخت آن استفاده کرده اند.

دستگاه ماینر اس 9 با هش 14 از قدرتمندترین دستگاه ها محسوب میشود مصرف برق این دستگاه 1372 وات میباشد .یک فن در جلوی دستگاه و فن دیگری در عقب دستگاه  قرار دارد و با استفاده ازکابل شبکه اترنت میتوان آنرا به شبکه متصل نمود .دستگاه انت ماینر اس 9 در وزن 5.5 کیلوگرم تولید شده و به بازار ارز شده است .

حال در مقایسه با انت ماینرs9 انت ماینر  s9j وجود دارد که از حداکثر قدرت هش 14.5 برخوردار است و میزان مصرف برق آن 1350میباشد و حتی میتواند با مقدار ورودی 12 ولت نیز کار کند .

و همچین دستگاه ماینرs9i که با قدرت هش 14.5میباشد وقدرت برق این دستگاه 1320میباشد . وزن این دستگاه 4.2 کیلوگرم میباشد .ولتاژ ورودی   این دستگاه در محدوده 11.6 تا13 ولت میباشد .  

برای خرید این محصولات میتوانید به سایت معتبر اول ماینر مراجعه کنید . 

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display