جستجو

اخبار

شروع سرمایه گذار آمریکایی بر ارز دیجیتال!

چهار شنبه, 22 اسفند,1397

شروع سرمایه گذار آمریکایی بر ارز دیجیتال!

 

شروع سرمایه گذار آمریکایی بر ارز دیجیتال!

شرکت فیدلیتی در توییت خبر منتشر شده خود نوشت که هم اکنون با جمعی از مشتریان واجد شرایط شروع کارمان را آغاز کردیم و به گستره آن ادامه خواهیم داد.رویکردهای ما بر روی نیازهای مرتبط با صندوق‌های پوششی، اداره‌های خانوادگی، صندوق‌های بازنشستگی، موقوفه‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی تمرکز دارند..

او همچنین اشاره کرد که تعدادی از کاربران از ماه ژانویه در حال استفاده از پلتفرم بوده‌اند و بقیه مشتریان نیز ممکن است تا ماه سپتامبر برای استفاده از آن در صف انتظار باشند، چرا که به شرایط و موقعیت هر مشتری بستگی خواهد داشت.

در اطلاعیه ماه فوریه، فیدلیتی اعلام کرد که پایگاه مشتریان خود را با توسعه هر چه بیشتر شرکت، گسترش خواهد داد.

فیدلیتی به صورت فعالی بر روی فناوری‌های جدیدی که می‌تواند به مدل کسب‌وکار در حال تکاملش بهره رساند، سرمایه‌گذاری کرده است. طبق گزارش‌ها، این شرکت سالانه حدود 2.5 میلیارد دلار بر روی فناوری‌های جدیدی مانند بلاک چین و هوش مصنوعی سرمایه گذاری می‌کند.

ابیگیل جانسون، مدیرعامل فیدلیتی، از زمان اعلام استخراج بیت کوین واتریوم در شرکت در سال 2017، از حامیان جریان ارز دیجیتال بوده است. او همچنین در کنفرانسی در شهر نیویورک اظهار داشت:

من یک معتقد هستم. یکی از معدود افراد از شرکت‌های بزرگ خدمات مالی که امروز در برابر شما ایستاده و اعتقادش را هنوز بر روی ارزهای دیجیتال از دست نداده است.

 

 

نظر خود را درج نمایید
فیلترها
Sort
display