جستجو

قیمت بیت کوین افزایش پیدا می کند!

قیمت بیت کوین افزایش پیدا می کند!

 

قیمت بیت کوین افزایش پیدا می کند!

 

با برسی برخی از تحلیل گران ارز دیجیتال در نقاط مختلف دنیا پیش بینی می شود که تاریخ 20می 2020 زمان کاهشی پاداش شبکه بیت کوین به ارزش 50درصد است که این امر موجب افزایش قابل توجه و چشمگیر بیت کوین می شود.این مکانیسم باعث کنترل چرخه تولیدی بیت کوین می شود.

طبق گفته های مدیر ارز دیجیتال بعد از نصف شدن پاداش بیت کوین تعداد بیت کوین دریافتی در ازای حل بلاک ها توسط ماینر ها نیز نصف می شود که این امر می تواند موجب آغاز بازار صعودی باشد.خیلی از خرده سرمایه گذاران بیت کوین و ارز دیجیتال نمی دانند که نصف شدن پاداش شبکه بیت کوین موجب بالا رفتن قیمت بیت کوین می شود.

اتفاقاتی همچون ضعف مدیریتی بعضی از صرافی‌ها، گم شدن کلید خصوصی ها و آدرس‌های خاموش که این موارد با ارزش میلیون‌ها دلار برای همیشه در بلاک چین گم شده است. این امر باعث شده‌ است که عرضه‌ی بیت کوین را به‌طور مشخصی کاهش دهد. براساس کمپانی Chainalysis، فقط ۴ میلیون بیت کوین در سال 2017 گم شده است. این کپانی هنوز گزارش خود را برای سال منتشر نکرده است. وقتی که این گزارش منتشر شد کیم گراوئر تحلیل‌گر ارشد کمپانی، از این مقدار بیت کوین گم‌شده شگفت‌زده شد و نظرش را چنین بیان کرد:

در ابتدا وقتی که ما داده‌هایمان را در میان مردم منتشر کردیم، آن‌ها واکنش‌های متفاوتی داشتند. ولی مورد شگفت‌انگیزی که من متوجه شدم این بود که وقتی معنی «گم شدن» را باز می‌کنی واکنش‌ها بیشتر گیج‌کننده است.

باتوجه به نصف شدن پاداش در ازای ساخت بلاک، انتظار می‌رود در سال 2020 عرضه‌ی بیت کوین به کمترین حد خود می‌رسد و به‌گفته‌ی CCN، قیمت بیت کوین به بالاترین حدی که تا به امروز شاهدش بودیم می‌رسد.

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display