جستجو

ماینرها میلیون ها دلار کسب می کنند!

ماینرها میلیون ها دلار کسب می کنند!

 

ماینرها میلیون ها دلار کسب می کنند!

 

بر اساس آخرین گزارش از سمت و سوی شرکت تحقیقات بلاک چین استخراج کنندگان ارز دیجیتال بدون هیچ مهارت و دانش خاصی در حال حاضر دارند ملیون ها دلار درامد کسب می کنند و ارز تولید می کنند.

معتقد هستم که ارز های دیجیتال بهترین ریسک سرمایه گذاری اینترنتی تاریخ بوده است.از هیچ کسب درامد کردند بهترین اتفاق ممکن می توانست باشد اما این برای کسانی است که مشکل برق و هزینه های جانبی و مکانی برای نگه داری دستگاه را ندارند.بلاک چین های مطرح اثبات کار مانند بیت کوین و لایت کوین و دش هر کدام برای استخراج دستگاه ماینر مخصوصی دارند بیش از 18 میلیارد دلار کسب کرده اند. 

ماینرهای بیت کوین کش از زمان فورک این ارز دیجیتال، کمتر از ۱ میلیارد دلار کسب نموده‌اند.ماینرهای زی‌کش (Zcash) در واقع بیش‌تر از ماینرهای بیت کوین درامد داشته‌اند. زی‌کش یکی از شبکه‌های کم‌ تراکنش در بین شبکه‌های موردمطالعه بوده است.بیت کوین و اتریوم محبوب‌ترین بلاک چین‌های اثبات کار بوده‌اند که کم‌ترین تعداد بلاک خالی را داشته‌اند.ماینرها هیچ کاری انجام نمی‌دهند. با این حال، چه تراکنش موجود باشد چه نباشد، ماینرها، ذخایر را به منظور ایمن‌سازی شبکه، سرمایه‌گذاری می‌کنند.

 

 

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display