جستجو

محصول برچسب خورده با "ماینر اینوسیلیکون"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دستگاه ماینر G32-MINI

دستگاه ماینر G32-MINI، کم مصرف و کم صدا.کاملا مناسب مصرف خانگی.این دستگاه ماینر پیرو الگوریتم +Cuckatoo31 و Cuckatoo32، ارز گرین استخراج می کند.قدرت ماین این دستگاه 21.5GPS است و مصرف برق آن حدود یک لامپ کم مصرف می باشد.(حدود 140وات)دستگاه موجود نمی باشد؛ (توضیحات ذکر شده صرفا جهت اطلاع می باشد.)
0 تومان

دستگاه ماینر Innosilicon A4 Dominator

دستگاه ماینر Innosilicon A4 Dominator تولید سال 2017 از برند اینوسیلیکون مبتنی بر الگوریتم Scrypt می باشد. این دستگاه با قدرت پردازش 280mh/s قادر است ارزهای شاخص دوج کوین و لایت کوین را استخراج نماید /توان مصرفی برق این دستگاه برای ماینینگ حدود 1050 وات است که از جمله ماینرهای کم مصرف محسوب می شود. (دستگاه موجود نیست توضیحات ذکر شده صرفا جهت اطلاع می باشد.)
0 تومان

دستگاه ماینر INNOSILICON A5+ DashMaster

بسیاری از کاربران با نگاه تحلیلی و برسی جوانب مختلف تصمیم به استخراج آلت کوین ها می گیرند.دستگاه ماینر INNOSILICON A5+ DashMaster با قدرت پردازش 65hg/s ماینینگ می کند.این دستگاه پیرو الگوریتم x11 است و مهم ترین ارزی که می تواند استخراج کند دش است. توان مصرفی برق این دستگاه 1500وات می باشد.(دستگاه موجود نیست توضیحات ذکر شده صرفا جهت اطلاع می باشد.)
0 تومان

دستگاه ماینر T2 17.2TH

دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2 17.2 محصولی دیگر از سری T کمپانی اینوسیلیکون با قدرت پردازش 17.2 تراهش و توان مصرفی 1570 وات پیرو الگوریتم SHA-256 قادر است بیت کوین(با ثبات ترین ارز دیجیتال) را استخراج کند.ماینر بیت کوین به نسبت سایر ماینرهایی که آلت کوین هارا استخراج می کنند ثبات بیشتری دارد.
0 تومان

دستگاه ماینر t2 25th

دستگاه ماینر T2 Turbo 25T یکی دیگر از محصولات سری T2 شرکت Innosilicon است که اکتبر 2018 به بازار عرضه شد.این دستگاه در 4 حالت مختلف ماینینگ می کند که در بهترین و ایده آل تربن حالت 25تراهش و 2050 وات مصرف دارد.
تماس برای قیمت

دستگاه ماینر T2T 28TH(استوک کم کار)

برند اینوسیلیکون از دیگر نام های آشنا در صنعت ماینینگ روز است که محصولی دیگر از خود را تحت عنوان دستگاه ماینر T2T 28TH به بازار عرضه و توزیع کرده است.ماینر T2 TURBO دارای قدرت پردازش 28تراهش در شبکه بیت کوین است/توان مصرفی برق 2050 وات است که برای این میزان هشریت می تواند کاملا سودآور و به صرفه باشد./دستگاه استوک بسیار بسیار کم کار و در حد نو و کاملا است
تماس برای قیمت
فیلترها
Sort
display