جستجو

محصول برچسب خورده با "ماینر بایکال"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دستگاه ماینر بیت کوین بایکال Giant-B

دستگاه ماینر بیت کوین بایکال Giant-B می تواند ارزهای بیت کوین را به طور مستقیم استخراج نماید و 5نوع الگوریتم دارد که میزان برق مصرفی و هشریت آن در هر یک از الگوریتم ها متفاوت می باشد.این دستگاه ماینر به یک عدد فن خنک کننده مجهز می باشد و از کابل شبکه اترنت که امنیت کابل را برقرار می کند استفاده می کند.این دستگاه پرقدرت با ابعاد 135*115* 310 میلیمتر و وزن 4 کیلوگرم تولید و عرضه می گردد.
0 تومان

ماینر بایکال Baikal A900

ماینر بایکال مدل giant A900 قادر است 6 الگوریتم 1 و X13 و X14 و X15 و Quark و Qubit با حداکثر قدرت پردازش 900MH/S ماینینگ انجام می دهد.این دستگاه از جمله ماینرهای کم مصرف شمرده می شود که با توان مصرفی برق 270 وات کار می کند.تقریبا 1 آمپر برق مصرفی دارد.(موجود نیست توضیحات ذکرشده صرفا جهت اطلاع می باشد)
0 تومان

ماینر بایکال Bk-g28

ماینر بایکال bk-g28 محصولی از برند baikal که در اکتبر 2018 به بازار ماینینگ معرفی شده است. این ماینر پیرو 8 الگوریتم مختلف است که در هر الگوریتم یک مقدار مصرف انرژی و قدرت پردازش دارد. در ماکسیمم ترین حالت ممکن قدرت این دستگاه 28gh/s در مقابل توان مصرفی 1300 وات می باشد.(دستگاه موجود نیست توضیحات ذکر شده صرفا جهت اطلاع می باشد)
0 تومان
فیلترها
Sort
display