جستجو

هارد ماینینگ استخراج ارز چیا CHIA

هارد ماینینگ استخراج ارز چیا CHIA

هارد ماینینگ ;

در بلاک چین الگوریتمی وجود دارد که با استفاده از فضای خالی هارد دیسک امکان استخراج ارز دیجیتال را فراهم میسازد. در ابتدا باید هارددیسک خود را  ثبت کرد یا به اصطلاح plot کرد.

در این روش ابتدا معادله بلاک ها بر روی هارد دیسک های ثبت شده ذخیره میشوند و هرچقدر که در هارددیسک ها فضای خالی بیشتری وجود داشته باشد میتوان ارز های دیجیتال بیشتری را استخراج کرد .

نحوه عملکرد هاردیسک برای مثال ; 

در نظر بگیرید که هارد دیسک خود را پر از بلیط لاتاری کرده باشید ولی در هارد دیسک نسبت به فضایی که دارد بلیط های لاتاری را ثبت میکند و تعداد محدودی از بلیط ها را میتوان در آن جای داد و سپس بعد از اعلام شدن شماره بلیط بررسی میکنید که ببینید چه کسی اعداد مشترک بیشتری را دارا است و کسی که دارای بیشترین اعداد مشترک با شماره اعلام شده باشد برنده محسوب میشودو حتی این بلیط ها بعد از اعلام نتایج باطل نخواهند شد و دوباره میتوان از آن ها استفاده کرد .

 مزایای هارددیسک ;

در این روش مصرف برق حدود 20تا30درصد کمتر از روش ها و دستگاه های دیگر است

نیاز به استفاده از هارددیسک های تخصصی نمیباشد و فقط به مقدار حافظه  آن بستگی دارد

در این روش نیازی به بروز رسانی سخت افزار نمیباشد زیرا هاردیسک های قدیمی میتوانند داده هارا در هاردیسک های جدید ذخیره کنند

 ارز چیا CHIA;

چیا یکی دیگر از ارزهای دیجیتال میباشد که انرژی کمتری برای ماینینگ کردن به کار میبرد وفقط نیازمند فضای بیشتری میباشد.

ارز چیا توسط برام کوهن به وجود آمده است که مخترع BitTorrent  میباشد . چیا از زبان برنامه نویسی  اختصاصی چیالیست استفاده میکند. همانگونه که بیت کوین و اتریوم زیان برنامه نویسی مخصوص به خود را دارند چیا نیز زبان اختصاصی خود را دارا است.این ارز از فضای خالی هاردیسک استفاده میکند و از این فضا ارز دیجیتال استخراج میکند و از انرژی خیلی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها استفاده میکند و نیازی به کارت های گرافیکی قوی و یا سیستم های پردازشی برای ماینینگ چیا ندارد و فقط با استفاده از فضای خالی هاردیسک ها ارز استخراج میکند.

نحوه خرید; شما میتوانید با مراجعه به سایت اول ماینر هارد ماینیگ را تهیه کرده و جهت استخراج ارز دیجیتال از آن استفاده کنید .

پلات بندی هاردیسک توسط تیم اول مایننر صورت میگیرد.

نظر خود را بیان کنید
فیلترها
Sort
display